Święto Róż Różańcowych
Św. Melchior
Poświęcenie Elektrowni

Święto Niepodległości

W poniedziałek, 11 listopada odbyły się gminne uroczystości Święta Niepodległości. Pod tablicą upamiętniającą, tych którzy oddali życie za Ojczyznę, umieszczonej na frontonie kościoła w naszej parafii delegacje złożyły kwiaty i znicze oraz odmówiliśmy modlitwę polecając zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Msza święta w intencji Ojczyzny została odprawiona w kościele w Czernichowie. Po mszy świętej delegacje udały się pod pomnik, gdzie złożono wieńce i zapalono znicze. Na zakończenie uroczystości odśpiewano hymn państwowy.

Z okazji Święta Niepodległości, które w tym roku obchodziliśmy w poniedziałek, 11 listopada, już w niedzielę, 10 listopada w Centrum Kultury w Międzybrodziu Żywieckim odbyło się spotkanie, na którym wspólnie śpiewano pieśni patriotyczne. Licznie zgromadzeni mieszkańcy śpiewali wraz z dziećmi ze szkoły podstawowej, harcerzami, chórem parafialnym „Fiaccola”, Kołem Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszeniem Kulturalnym „Roztoka”.

Pozostałe zdjęcia w galerii.