Roraty 2019
Roraty 2019
Światełko Pokoju
Światełko Pokoju
Pasterka
Pasterka
Św. Szczepan
Św. Szczepan
Orszak Trzech Króli
Orszak Trzech Króli

Święto Niepodległości

W poniedziałek, 11 listopada odbyły się gminne uroczystości Święta Niepodległości. Pod tablicą upamiętniającą, tych którzy oddali życie za Ojczyznę, umieszczonej na frontonie kościoła w naszej parafii delegacje złożyły kwiaty i znicze oraz odmówiliśmy modlitwę polecając zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Msza święta w intencji Ojczyzny została odprawiona w kościele w Czernichowie. Po mszy świętej delegacje udały się pod pomnik, gdzie złożono wieńce i zapalono znicze. Na zakończenie uroczystości odśpiewano hymn państwowy.

Z okazji Święta Niepodległości, które w tym roku obchodziliśmy w poniedziałek, 11 listopada, już w niedzielę, 10 listopada w Centrum Kultury w Międzybrodziu Żywieckim odbyło się spotkanie, na którym wspólnie śpiewano pieśni patriotyczne. Licznie zgromadzeni mieszkańcy śpiewali wraz z dziećmi ze szkoły podstawowej, harcerzami, chórem parafialnym „Fiaccola”, Kołem Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszeniem Kulturalnym „Roztoka”.

Pozostałe zdjęcia w galerii.

2020 © parafiamz.pl. All Rights Reserved.
Używamy plików cookies i podobnych technologii w celu realizacji usług, reklamy, statystyk, optymalizacji. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Polityka Prywatności