Piknik
Fatima
Fatima
Niedziela 4.08.
Dożynki
Dożynki
Święto Róż Różańcowych

Poradnia Rodzinna

Serdecznie zapraszamy do Katolickiej Poradni Rodzinnej w Międzybrodziu Żywieckim!

Zadaniem Katolickiej Poradni Rodzinnej jest szerzenie oraz nauczanie wartości, którymi kieruje się małżeństwo i rodzina w świetle katolickiej nauki, a także ukazanie rodziny w wymiarze wieloaspektowym: teologicznym, filozoficznym, pedagogicznym oraz psychologicznym. Celem doradcy rodzinnego jest przedstawienie prorodzinnego modelu życia, jak również rozmowa na różnego rodzaju tematy, które dana osoba zechce poruszyć.

Katolicka Poradnia Rodzinna przeznaczona jest dla wszystkich zainteresowanych (niezale_nie od wieku, stanu cywilnego, stopnia wiary), którzy mają potrzebę poszerzenia swojej wiedzy na tematy związane ze swoim życiem, czy chęcią szczerej rozmowy. Poradnia Rodzinna jest między innymi miejscem bezpośredniego przygotowania narzeczonych do przyjęcia sakramentu małżeństwa poprzez trzy wizyty, które ich obowiązują.

Poradnia Rodzinna mieści się w Wikarówce (ul. Beskidzka 23a). Wizyty są bezpłatne. Poradnię Rodzinną prowadzi Pani Agnieszka Bierczak – teolog, osoba z odpowiednimi kwalifikacjami do prowadzenia tego typu działalności, zaangażowana w pomoc na rzecz „Diecezjalnego Ośrodka Wspierania Rodziny w Bielsku-Białej”.

Poradnia Rodzinna czynna po uzgodnieniu telefonicznym. 
Numer telefonu: 662 – 564 – 368.

2019 © parafiamz.pl. All Rights Reserved.
Używamy plików cookies i podobnych technologii w celu realizacji usług, reklamy, statystyk, optymalizacji. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Polityka Prywatności