Orszak Trzech Króli
Droga Krzyżowa
Niedziela Palmowa
NiedzielaPalmowa
Odpust
Odpust
Odpust
Dziękczynienie za zbiory
Dziękczynienie za zbiory
Dziękczynienie za zbiory

Poradnia Rodzinna

Serdecznie zapraszamy do Katolickiej Poradni Rodzinnej w Międzybrodziu Żywieckim!

Zadaniem Katolickiej Poradni Rodzinnej jest szerzenie oraz nauczanie wartości, którymi kieruje się małżeństwo i rodzina w świetle katolickiej nauki, a także ukazanie rodziny w wymiarze wieloaspektowym: teologicznym, filozoficznym, pedagogicznym oraz psychologicznym. Celem doradcy rodzinnego jest przedstawienie prorodzinnego modelu życia, jak również rozmowa na różnego rodzaju tematy, które dana osoba zechce poruszyć.

Katolicka Poradnia Rodzinna przeznaczona jest dla wszystkich zainteresowanych (niezale_nie od wieku, stanu cywilnego, stopnia wiary), którzy mają potrzebę poszerzenia swojej wiedzy na tematy związane ze swoim życiem, czy chęcią szczerej rozmowy. Poradnia Rodzinna jest między innymi miejscem bezpośredniego przygotowania narzeczonych do przyjęcia sakramentu małżeństwa poprzez trzy wizyty, które ich obowiązują.

Poradnia Rodzinna mieści się na Plebanii (ul. Beskidzka 23). Wizyty są bezpłatne. Poradnię Rodzinną prowadzi Pani Wiesława Hojdysz – teolog, osoba z odpowiednimi kwalifikacjami do prowadzenia tego typu działalności.

SPOTKANIA ODBYWAJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU DROGĄ TELEFONICZNĄ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU!
Numer telefonu: 888 888 164

2024 © parafiamz.pl. All Rights Reserved.
Używamy plików cookies i podobnych technologii w celu realizacji usług, reklamy, statystyk, optymalizacji. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Polityka Prywatności