Święto Róż Różańcowych
Św. Melchior
Poświęcenie Elektrowni

Łossod.

W sobotę, 19 października, przy kapliczce na ul. Energetyków ks. Andrzej Góral, orionista, przy licznie zgromadzonych wiernych odprawił mszę świętą na zakończenie sezonu wypasu owiec – łossod. Na to spotkanie przybyli górale w strojach regionalnych z różnych stron Żywiecczyzny. Po mszy świętej wszyscy uczestnicy i goście spotkali się przy wspólnym stole na tradycyjnym poczęstunku. Spotkaniu towarzyszyła piękna pogoda oraz muzyka i śpiew.

Wszystkie zdjęcia w galerii.