Ks. Michał Kliś
Odpust
Fatima w lipcu
Dziękczynienie za zbiory

W niedzielę, 23 sierpnia. o godz 11.00 odprawiłem mszę świętą dziękczynną za tegoroczne zbiory. Dekorację kościoła przygotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich wraz z Panią Izą, a także wspólnie ze Stowarzyszeniem Kulturalnym Roztoka włączyły się w liturgię i śpiew. Choć w naszej wspólnocie jest coraz mniej rolników to jednak musimy dziękować Panu Bogu za te wszystkie dary, które potrzebne są nam do życia.

Pozostałe zdjęcia z uroczystości w galerii.

2020 © parafiamz.pl. All Rights Reserved.