Ks. Michał Kliś
Dziękczynienie za zbiory
Ks. Bronisław Martyniak

Życzenia świąteczne

Kartki świąteczne biznesowe z logo, firmowe kartki z nadrukiem: Studio - eM

Miłość, która ogarnęła serce Maryi tamtej pamiętnej nocy, niech będzie udziałem także naszych serc, niech je uzdalnia do całkowitego oddania się Bożej Dziecinie i służbie jej miłości. Niech Nowonarodzony Chrystus, który zna oczekiwania i tęsknoty serc, zawsze napełnia je nadzieją, pokojem i prawdziwą radością. Niech wydarzenie Narodzin Chrystusa dokonuje się w naszych sercach każdego dnia, a przez to czyni nas dziećmi Boga.

Ks. Proboszcz Janusz Kuciel

2021 © parafiamz.pl. All Rights Reserved.