Ks. Michał Kliś
Dziękczynienie za zbiory
Ks. Bronisław Martyniak

UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWE ŚP. KS. BRONISŁAWA MARTYNIAKA

Pogrzeb śp. Ks. Bronisława Martyniaka odbędzie się w czwartek 5 listopada.

12.00 – wprowadzenia ciała śp. ks. Bronisława do kościoła parafialnego w Międzybrodziu Żywieckim

12.00-13.30 – możliwość indywidualnej modlitwy (ze względu na obowiązujące normy sanitarne)

13.30 – różaniec w intencji zmarłego

14.00 – Msza św., po niej odprowadzenie śp. ks. Bronisława na cmentarz parafialny w Międzybrodziu Żywieckim

Link do transmisji z kościoła znajdziemy na stronie internetowej parafii: www.parafiamz.pl w zakładce: Transmisja z kościoła.

Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie…

2020 © parafiamz.pl. All Rights Reserved.