Redyk
Piknik
Fatima

Rozstrzygnięcie konkursu.

W czasie pikniku parafialnego zostały rozdane nagrody i dyplomy za udział w konkursie plastycznym, który został ogłoszony pod koniec kwietnia . Tematem konkursu były kapliczki, krzyże i figurki przydrożne w mojej miejscowości. Udział wzięło 20 dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej. A oto wyniki konkursu i zdjęcia z wręczenia nagród:

Kategoria – dzieci przedszkolne

I miejsce – Romanowicz Maja II miejsce – Katańska Agata III miejsce – Zontek Kazimierz

Kategoria – dzieci z klas I – III

I miejsce – Kos Igor II miejsce – Mucha Igor III miejsce – Kołakowska Zofia

Kategoria – dzieci z klas IV – VI

I miejsce – Biernat Maria II miejsce – Prochot Anna i Romanowicz Jakub III miejsce – Wolf Dominika

Nagrody zostały ufundowane dzięki dotacji unijnej. Prace będzie można oglądać przez wakacje w gablotce przy kościele. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy.