Piknik
Fatima
Fatima
Niedziela 4.08.
Dożynki
Dożynki

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

W poniedziałek, 2 września, o godz. 8.00 odprawiłem mszę świętą na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Uczestniczyły w niej dzieci od najmłodszych, które po raz pierwszy zasiądą w ławce szkolnej w klasie pierwszej aż do młodzieży z klasy ósmej, Dyrekcja i Grono Pedagogiczne pracownicy z obsługi szkoły oraz liczna grupa rodziców i dziadków.

Po mszy świętej uczczono relikwie św. Jadwigi,Królowej, Patronki szkoły, następnie odmówiliśmy modlitwę za poległych w obronie Ojczyzny z okazji 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej i harcerze złożyli kwiaty pod tablicą pamiątkową na frontonie kościoła. W tej krótkiej uroczystości uczestniczyła cała społeczność szkoły wraz z pocztem sztandarowym.

2019 © parafiamz.pl. All Rights Reserved.
Używamy plików cookies i podobnych technologii w celu realizacji usług, reklamy, statystyk, optymalizacji. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Polityka Prywatności