Orszak Trzech Króli
Droga Krzyżowa
Niedziela Palmowa
NiedzielaPalmowa
Odpust
Odpust
Odpust
Dziękczynienie za zbiory
Dziękczynienie za zbiory
Dziękczynienie za zbiory

Rok 2021 – przegląd wydarzeń

Bierzmowanie:

7. 06. ks. bp Janusz Mastalski, biskup pomocniczy archidiecezji krakowskiej, a zarazem kolega rocznikowy księdza proboszcza, udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Sakrament przyjęło 20 uczniów klasy VIII.

Pozostałe zdjęcia w galerii.

Boże Ciało

W wyniku sytuacji w kraju w skromniejszej formie odbyły się uroczystości i procesja Bożego Ciała.

Pozostałe zdjęcia w galerii.

Odpust parafialny

W niedzielę, 28 czerwca, przeżywaliśmy odpust parafialny ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czasie tych uroczystości nasz rodak , ks. Janusz Nowak FDP obchodził 25-lecie święceń kapłańskich. Poświęciliśmy również sztandar Stowarzyszenia Kulturalnego ROZTOKA.


Pozostałe zdjęcia w galerii.

Rok Górali

W niedzielę, 12 lipca, odprawiona została msza święta z okazji Roku Górali. Uczestniczyły w niej delegacje z Podbeskidzia.

Zdjęcia w galerii.

Fatima

W lipcu odbyło się nabożeństwo fatimskie w oprawie góralskiej.

Pozostałe zdjęcia w galerii.

Dziękczynienie za plony.

15 sierpnia na mszy świętej o godz. 11.00 dziękowaliśmy Bogu za tegoroczne zbiory.

Pozostałe zdjęcia w galerii.

Msza święta przy kapliczce Pod Dzwonkiem


Pozostałe zdjęcia w galerii

Misje parafialne

Pod koniec października przeżywaliśmy misje parafialne, które nas przygotowywały do jubileuszu 75 – lecia powstania parafii. Uroczystość tą będziemy przeżywać w czasie odpustu parafialnego w 2022 roku. Misje przeprowadził ks. Zygmunt Tokarz – misjonarz Saletyn.

Pozostałe zdjęcia w galerii.

11listopada – Święto Niepodległości – uroczystości gminne.

Zdjęcia w galerii.

Roraty 2021 i światełko pokoju.

W związku z trwającą sytuacją w roratach uczestniczyła mała grupka dzieci.


Zdjęcia w galerii.

2023 © parafiamz.pl. All Rights Reserved.
Używamy plików cookies i podobnych technologii w celu realizacji usług, reklamy, statystyk, optymalizacji. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Polityka Prywatności