Roraty 2019
Roraty 2019
Światełko Pokoju
Światełko Pokoju
Pasterka
Pasterka
Św. Szczepan
Św. Szczepan
Orszak Trzech Króli
Orszak Trzech Króli

Relikwie św. Melchiora Grodzieckiego w dekanacie międzybrodzkim.

W dniach 18 – 20 października w dekanacie międzybrodzkim odbyło się nawiedzenie relikwii św. Melchiora Grodzieckiego, patrona naszej diecezji. Cała uroczystość miała miejsce w kościele parafialnym w Czańcu. Rozpoczęcie odbyło się w piątek o godz. 20.00. W uroczystej procesji wniesione zostały relikwie i księża z dekanatu pod przewodnictwem ks. dziekana odprawili mszę świętą. Słowo Boże wygłosił ks. Józef Lach, kapelan sióstr w Kętach. Przez całą sobotę miały miejsce czuwania poszczególnych grup i wspólnot parafialnych z całego dekanatu. W niedzielę o godz. 17.00 relikwie św. Melchiora zostały pożegnane.

2020 © parafiamz.pl. All Rights Reserved.
Używamy plików cookies i podobnych technologii w celu realizacji usług, reklamy, statystyk, optymalizacji. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Polityka Prywatności