Wielki Czwartek
Wielka Sobota
Rezurekcja
Redyk

W sobotę, 27 kwietnia, przy kapliczce na ulicy Energetyków odprawiliśmy mszę świętą na rozpoczęcie sezonu wypasu owiec, tzw. redyk. Mszy świętej przewodniczył ks. Andrzej Góral, orionista, a uczestniczyły w niej poczty sztandarowe Związku Podhalan z Żywiecczyzny oraz wierni w strojach regionalnych. Na zakończenie mszy świętej zostały pobłogosławione owce. Po uroczystości religijnej wszyscy uczestnicy spotkali się przy stole.

Pozostałe zdjęcia w galerii.