Wielki Czwartek
Wielki Piątek
Wielka Sobota
Wielka Sobota
Rezurekcja
Redyk
Redyk

Piknik parafialny 9.06.2019

W niedzielę, 9 czerwca odbył się V Rodzinny Piknik Parafialny. Dzięki pięknej pogodzie, dzięki wielkiej liczbie sponsorów, którzy ufundowali nagrody i to wszystko, co mogliśmy spożywać, dzięki zaangażowaniu Ochotniczej Straży Pożarnej, Koła Gospodyń Wiejskich i innych osób rodziny naszej parafii i goście mogli radośnie przeżyć kilka godzin przy naszym kościele. Cały ten czas był wypełniony występami artystycznymi, losowaniem nagród oraz muzyką.

W czasie pikniku odwiedził nas Pan Jakub Kliś – Dyrektor PGE Energia Odnawialna S.A. w Międzybrodziu Bialskim.

2019 © parafiamz.pl. All Rights Reserved.
Używamy plików cookies i podobnych technologii w celu realizacji usług, reklamy, statystyk, optymalizacji. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Polityka Prywatności