Redyk
Redyk
Piknik
Fatima
Fatima
Niedziela 4.08.

Parafialny dzień chorych

W sobotę, 15 czerwca, odbył się parafialny dzień chorych. O godzinie 10.00 została odprawiona msza święta w intencji chorych, samotnych i cierpiących, w czasie której udzielono sakramentu namaszczenia chorych. Na zakończenie w czasie adoracji przed Najświętszym Sakramentem poleciliśmy chorych opiece i wstawiennictwu Matki Bożej. Po zakończeniu nabożeństwa w kościele chorzy spotkali się przy stole w Centrum Kultury.

2019 © parafiamz.pl. All Rights Reserved.
Używamy plików cookies i podobnych technologii w celu realizacji usług, reklamy, statystyk, optymalizacji. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Polityka Prywatności