Piknik
Fatima
Fatima
Niedziela 4.08.
Dożynki
Dożynki

Ostatnia niedziela wakacji

W ostatnią niedzielę wakacji po mszy świętej o godz. 11.00 uruchomiliśmy maszynę do waty cukrowej ufundowaną przez parafian dla proboszcza z okazji 30 rocznicy święceń kapłańskich. Przy tej okazji dzieci , które uczestniczyły we mszy świętej, mogły cieszyć się słodkim przysmakiem, który stojąc w długiej kolejce otrzymały w prezencie. Maszyna ta będzie służyć przy okazji pikniku parafialnego, czy też różnych imprez przedszkolnych i szkolnych.

2019 © parafiamz.pl. All Rights Reserved.
Używamy plików cookies i podobnych technologii w celu realizacji usług, reklamy, statystyk, optymalizacji. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Polityka Prywatności