Piknik
Fatima
Fatima
Niedziela 4.08.
Dożynki
Dożynki

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIV Niedziela Zwykła – 15.09.2019

Bóg o nikim nie zapomina i nikogo nie przekreśla. Swoją szczególną troską otacza tych, którzy błądzą. Nie pozostawia ich na pastwę losu, lecz zawsze o nich pamięta. Wielką radość sprawia Mu, gdy odnajdzie się każdy zaginiony. Bóg postępuje z nami jak miłosierny Ojciec, okazując serce wszystkim ludziom. Zawierzamy Mu się również wtedy, kiedy obraliśmy złą drogę, ponieważ Bóg jest gotowy przebaczyć nam nasza winę, jeśli wyrażamy żal i pragniemy poprawy.

Liturgiczne obchody tygodnia:                     

a) w poniedziałek, 16 września – wspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa,

b) w środę, 18 września – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski,

c) w piątek, 20 września – wspomnienie św. męczenników Andrzeja, kapłana, Pawła i towarzyszy, w tym dniu modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji trzeciego piątku miesiąca; po mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

d) w sobotę, 21 września – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

Spotkanie scholki parafialnej w środę o godz. 17.00


Ofiara na remont kościoła z ubiegłej niedzieli z tacy i kopert wyniosła 7540 zł, serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.

W sobotę, 28 września odbędzie się doroczna pielgrzymka rodzin naszej diecezji do  Kalwarii.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i za dekorację kwiatami.

Remont: remont dachu.

2019 © parafiamz.pl. All Rights Reserved.
Używamy plików cookies i podobnych technologii w celu realizacji usług, reklamy, statystyk, optymalizacji. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Polityka Prywatności