Ks. Michał Kliś
Boże Ciało
Boże Ciało
Boże Ciało
Odpust
Odpust
Odpust
Fatima w lipcu
Fatima w lipcu
Fatima w lipcu

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVIII Niedziela Zwykła – 02.08.2020

Gromadzimy się na Eucharystii, by dziękować i uwielbiać Boga za wszystko, co od Niego otrzymujemy. On dostrzega nasze potrzeby, które pragnie zaspokajać. Przenika naszą codzienność i umacnia nas w słabościach. Także dziś staje pośród nas jako Bóg zatroskany o ludzkie losy i chce nas pokrzepić swoim słowem oraz posilić swoim Ciałem. W duchu wiary odpowiedzmy Bogu na Jego zaproszenie i bądźmy aktywnymi uczestnikami zgromadzenia liturgicznego.

Liturgiczne obchody tygodnia:

a). we wtorek, 4 sierpnia – wspomnienie św. Jana Marii Vianeya, kapłana,

b). w czwartek, 6 sierpnia – święto Przemienienia Pańskiego. Msze święte o godz. 8.00 i 18.00,

c) w sobotę, 8 sierpnia – wspomnienie św. Dominika kapłana.

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.  We czwartek msze św. o godz. 8.00  i 18.00, spowiedź św. i Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.  W piątek msze św. o godz. 7.00 i 18.00.  Adoracja i spowiedź św. w tym dniu od 17.00. Od godz. 8.30 odwiedziny chorych. Proszę o potwierdzenie wizyty u chorych.


W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na remont kościoła – II niedziela miesiąca.

W niedzielę, 23 sierpnia na mszy św. o godz. 11.00 będziemy dziękować Bogu za tegoroczne zbiory.

Dziękuję za posługę sprzątania kościoła i ofiarę na kwiaty.

Gościom i Parafianom życzę dobrego spędzenia czasu wakacyjnego wypoczynku oraz sprzyjającej pogody.

2020 © parafiamz.pl. All Rights Reserved.
Używamy plików cookies i podobnych technologii w celu realizacji usług, reklamy, statystyk, optymalizacji. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Polityka Prywatności