Wielki Czwartek
Rezurekcja
Redyk

Diecezjalna Pielgrzymka do Koszyc

Pielgrzymka Diecezji Bielsko-Żywieckiej do Koszyc –miejsca śmierci św. Melchiora Grodzieckiego w 400 rocznicę śmierci – 12.10.2019 R.

PROGRAM WYJAZDU NA JEDEN DZIEŃ:

• Wczesny wyjazd z miejsca zbiórki, przejazd do Koszyc na Słowacji (należy mieć ze sobą ważny dokument tożsamości)
  • Uczestnictwo w uroczystościach zgodnie z harmonogramem przygotowanym przez Kurię Bielsko-Żywiecką
  • Zwiedzanie Koszyc, trzeciego co do wielkości miasta Słowacji: spacer po najdłuższym na Słowacji deptaku, rynek uznany za najpiękniejszy z słowackich z Teatrem Państwowym, Wieża Urbana oraz kapliczka św. Michała, Jakubowy Pałac, pokaz „śpiewających” fontann.
  • W miarę możliwości czasowych pobyt w Prešovie (m.in. konkatedra, pomnik poświęconypamięci 24 męczenników protestanckich, w tym miejscu modlił się św. Jan Paweł II w 1995 r.)
  • Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych, powrót w nocy z soboty na niedzielę
CENA 110 zł ZAWIERATransport komfortowym autokarem, opłaty drogowe i parkingowe, ubezpieczenie, opiekę przedstawiciela biura. Dodatkowo pakiet pielgrzyma ok. 10 zł.

ZAPISY W PARAFII – ZGODNIE Z OGŁOSZENIAMI.

ZAPISY DO 15 WRZEŚNIA 2019 R. Z PRZEDPŁATĄ 40 ZŁ.