Niedziela Palmowa
Niedziela Palmowa
Niedziela Palmowa
Droga Krzyżowa
Droga Krzyżowa
Niedziela Palmowa
Wielki Czwartek
Wielki Piątek

Apel policji


APEL DO MIESZKAŃCÓW

W związku z nasilającymi się zgłoszeniami mieszkańców Międzybrodzia Żywieckiego w sprawie psów pozostawionych bez należytej opieki, które biegają po ulicach, zwracam się z apelem do właścicieli psów o dopilnowanie ich zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Pragnę przypomnieć, że właściciel lub posiadacz psa, kota bądź innego zwierzęcia domowego zobowiązany jest do sprawowania nad nim właściwej opieki a w szczególności nie pozostawiania go bez nadzoru. Właściciele zwierząt domowych mają obowiązek stałego i skutecznego dozoru nad nimi i ponoszą pełną odpowiedzialność za zachowanie trzymanych zwierząt. Wszelkie ujawnione przypadki pozostawienia zwierzęcia bez nadzoru mogą skutkować nałożeniem na właściciela mandatu karnego bądź skierowaniem wniosku o ukaranie do Sądu, a także przewiezieniem do schroniska takiego zwierzęcia na koszt właściciela.

Przestrzeganie przez Państwa przepisów prawa oraz norm życia społecznego przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej oraz komfortu wszystkich mieszkańców.

W przypadku zaobserwowania przypadków nieprzestrzegania obowiązujących norm prawnych, bardzo proszę zawiadomić:

  • Komisariat Policji w Gilowicach tel: 33/867 29 10
  • Dzielnicowy st. asp. Paweł Oleksiak : 723 655 849

Z wyrazami szacunku

st. asp. Paweł Oleksiak Dzielnicowy Komisariatu Policji w Gilowicach

2019 © parafiamz.pl. All Rights Reserved.
Używamy plików cookies i podobnych technologii w celu realizacji usług, reklamy, statystyk, optymalizacji. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Polityka Prywatności