Parafia w Międzybrodziu Żywieckim

18:oo
7:oo, 18:oo

wtorek, środa, piątek
pół godz. po Mszy św. wieczornej

środa, czwartek
pół godz. po Mszy św. porannej

inne terminy (ustalanie Chrztu, Ślubu)
po uzgodnieniu

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
ul. Beskidzka 23
34-312 Międzybrodzie Żywieckie
e-mail: parafiamz@parafiamz.pl

Proboszcz: 600 934 189

numer konta:
55 8120 0003 2001 0028 0893 0001

porządekPorządek Mszy Świętych
kancelariaKancelaria Parafialna
kontaktKontakt

Warto Wiedzieć:

RORATY w naszej parafii o godz. 18.00, a w soboty o godz. 7.00.

Na ołtarzu Miłosierdzia znajdują się świece Caritas, pod ołtarzem jest kosz na produkty żywnościowe na świąteczne paczki dla osób potrzebujących z naszej parafii, a rada parafialna rozprowadza opłatki.

W poniedziałek zapraszam brać górniczą wraz z rodzinami oraz rodziny zmarłych górników na msze św. o godz. 10.00 sprawowaną w intencji Waszej oraz zmarłych górników. Po mszy św. spotkamy się przy stole. Górnikom życzę Bożego błogosławieństwa oraz opieki świętej patronki i dziękuję za wszelkie wsparcie dla parafii na przestrzeni lat.

Osoby chętne do wsparcia renowacji kolejnych Stacji Drogi Krzyżowej proszone są o kontakt z Księdzem Proboszczem.

Katolicka Poradnia Rodzinna

Serdecznie zapraszamy do Katolickiej Poradni Rodzinnej w Międzybrodziu Żywieckim!

Poradnia Rodzinna - Międzybrodzie Żywieckie Zadaniem Katolickiej Poradni Rodzinnej jest szerzenie oraz nauczanie wartości, którymi kieruje się małżeństwo i rodzina w świetle katolickiej nauki, a także ukazanie rodziny w wymiarze wieloaspektowym: teologicznym, filozoficznym, pedagogicznym oraz psychologicznym. Celem doradcy rodzinnego jest przedstawienie prorodzinnego modelu życia, jak również rozmowa na różnego rodzaju tematy, które dana osoba zechce poruszyć.

Katolicka Poradnia Rodzinna przeznaczona jest dla wszystkich zainteresowanych (niezale_nie od wieku, stanu cywilnego, stopnia wiary), którzy mają potrzebę poszerzenia swojej wiedzy na tematy związane ze swoim życiem, czy chęcią szczerej rozmowy. Poradnia Rodzinna jest między innymi miejscem bezpośredniego przygotowania narzeczonych do przyjęcia sakramentu małżeństwa poprzez trzy wizyty, które ich obowiązują.

Poradnia Rodzinna mieści się w Wikarówce (ul. Beskidzka 23a). Wizyty są bezpłatne. Poradnię Rodzinną prowadzi Pani Agnieszka Bierczak - teolog, osoba z odpowiednimi kwalifikacjami do prowadzenia tego typu działalności, zaangażowana w pomoc na rzecz "Diecezjalnego Ośrodka Wspierania Rodziny w Bielsku-Białej".

Poradnia Rodzinna czynna po uzgodnieniu telefonicznym.
Numer telefonu: 662 - 564 - 368.